971

Pozemek m²

216

Podlahová plocha m²

5

Počet místností

100

Určeno pro rodinu %Galerie

Vítejte

planek

Půdorys domu - 1NP

planek

Půdorys domu - 2NP

Novostavba rodinného domu s dispozicí 5+kk je situována v klidné rezidenční lokalitě na okraji obce Tehov. Dřevostavba s vynikajícími izolačními vlastnostmi má podlahovou plochu 184 m2, která je rozšířena o prostornou terasu 55 m2 a garáž 32 m2 pro dva automobily. Celková plocha pozemku 971 m2

Zahrada s parkovou úpravou má příjemně odpočinkový charakter. Terasa vybavená vířivkou Hanscraft pro pět osob tvoří jednolitý celek s hlavním obytným prostorem. Na ní navazuje keramický zapuštěný bazén Compass se zastřešením s elektrickým pojezdem. Bazén je doplněný o dřevěný altán. Přední část pozemku nabízí parkovací plochu pro další dva automobily. V zadní části zahrady je situován zahradní domek, ve kterém je umístěna veškerá technologie k bazénu a zavlažování a zároveň slouží i jako sklad zahradního nábytku a techniky.

Dům vyniká především vysokou kvalitou stavebních materiálů, technického vybavení a zařizovacích předmětů jako je sanita Kaldewei a Villeroy a Boch, designová svítidla Azzardo, kuchyňská linka Sykora se spotřebiči Siemens nebo keramická dlažba a obklady Porcelanosa. Ke komfortu a pohodlnému bydlení přispívá například řízené větrání s rekuperací, podlahové vytápění, velkoformátová okna, automatický závlahový systém na zahradě nebo alarm s kamerovým systémem, který je možné ovládat a kontrolovat mobilním telefonem.

Přízemí domu tvoří hlavní obytný prostor spojující kuchyňský kout, jídelnu a obývací pokoj, prostorná vstupní hala, samostatná toaleta a technická místnost sloužící i jako vstup do garáže. V patře čtyři pokoje – 13, 14, 15 a 20 m2, šatna, koupelna s vanou, dvěma umyvadly a sprchovým koutem a samostatná toaleta. Obě toalety jsou vybaveny wc, bidetem a umyvadlem. V každé místnosti přípojka tv a internetu.

V ceně domu je zahrnuta instalace tepelného čerpadla včetně všech nezbytných technologií, které nahradí současný elektrický kotel. Další výraznou předností je i to, že v domě i na zahradě zůstává naprostá většina nábytku, zařizovacích předmětů a vybavení.

V místě základní občanská vybavenost – škola, školka, obchod, restaurace. Okolní zalesněná krajina patří mezi velice atraktivní turistické lokality v bezprostředním okolí Prahy a přispívá k vysoké kvalitě bydlení. Energetický štítek zatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.

Další benefity domu můžete poznat osobně.
Teším se na prohlídce.

Mobirise

Standardy

  • Designové a kvalitní vybavení
  • Podlahové vytápění
  • Kuchyně Sykora
  • Zavlažovací systém
  • Keramický bazén
  • Kamerový systém
  • Alarm
Více o standardech Technická dokumentace

19 985 500 Kč

Cena

Těšíme se na Vás na prohlídce této výjimečné nemovitosti.

Pro další informace vyplňte kontaktní formulář.

Martin Nesládek

RD 5+kk

Na Uhlíři, Tehov

Tel: +420 777 114 302

Email: martin@nesladek.com

© Copyright 2021 Martin Nesládek - All Rights Reserved