Martin Nesládek | Reference

REFERENCE

Co říkáte o mé práci

"Se spoluprací s Martinem Nesládkem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomohl mi, jak s prodejem, tak i koupí bytu. Dodržel moje požadavky a vždy dojednal takové podmínky, které vyhovovaly oběma stranám. Vše potřebné zajistil, ať už se jednalo o samotný výběr a prohlídku bytu, tak i smlouvu o prodeji, komunikaci s bankou, advokátem, notářem, katastrálním úřadem, finančním úřadem. Pokud se na něj obrátíte, můžete očekávat, že se Vám bude plně věnovat a vždy bude s Vámi vstřícně a na rovinu jednat. Kdykoli (v rozumnou dobu) se mu dovoláte a na e-maily reaguje obratem. " 

- Spokojená klientka, M. Poláková
Praha 9

Pan Nesladek mi byl jiz 3 x napomocen pri prodeji mych nemovitosti. Protoze se nezdrzuji na stalo v Ceske republice, potrebovala jsem nekoho, kdo se mi spolehlive o prodej postara. Pan Nesladek je velmi kompetentni, profesionalni a nabizi velmi kvalitni sluzby. Timto bych chtela i podekovat, za velmi dobrou a prijemnou spolupraci. Pana Nesladka mohu vsem, kdo potrebuji jeho sluzby, vrele doporucit."

- V.N.
Praha

"S panem Martinem Nesládkem jsme byli v průběhu koupě našeho bytu velmi spokojeni, velká ochota pomoct nám s věcmi, se kterými jsme se setkali poprvé, rychlá zpětná vazba, velmi milý člověk."

- Nikola a Tomáš
Praha

"Martina Nesládka, mohu jen a jen doporučit. Pan Martin Nesládek, během první návštěvy ze zájemcem o byt ,dokázal tento byt prodat. Jednání je stoprocentně profesionální, komunikace dokonalá, rychlá a bezproblémová. Této kanceláři, jsem po výborných zkušenostech z prvního prodeje, zadala tedy i prodej rodinného domu a vše opět bylo naprosto perfektní. Kdybych měla ještě něco na prodej, neváhám ani minutu a jinou kancelář bych už k prodeji nepozvala)) Pan Nesládek ví přesně, co dělá a jak to má dělat, dokáže si ukočírovat i prodejce samotného, protože ten ve spoustě věcí samozřejmě tápe a netuší. Ale pokud dáte této kanceláři volnou ruku při prodeji, nebudete litovat, zařídí vše kompletně a spolehlivě a hlavně k Vaší spokojenosti a to je to, o co nám zákazníkům jde, být spokojení, prodat co nejlépe a co nejrychleji. A zde jsme se tohoto všeho dočkala. Za mě prostě jednička, mezi realitními kancelářemi. Děkuji za spolupráci,"

- Iva Křivanová
Praha

"Profesionální přístup, ochota a preciznost. To je pan Nesladek!"

- Arpád Marcinkó
Praha

"Profesionální, rychlý a velice vstřícný přístup při shánění bytu k pronájmu. Byl jsem velice spokojen. Můžu vřele doporučit"

- Josef Zurynek
Praha

"Mohu s klidným svědomím doporučit služby p. Nesládka jako realitního makléře po vlastní opakované zkušenosti. Při prodeji mého družstevního bytu v Praze 9 mi našel kupce s odpovídajíí cenou během týdne, kdy jiní makléři marně sháněli kupce přes měsíc. Poté jsem mu nabídl k prodeji RD na Praze západ - opět s velmi rychlým dotažením. Proto bych vyzdvihl rychlost, kvalitu poskytované služny, vč. vysoce profesionálního přístupu a dotažení do konce k plné mé spokojenosti."

- arch. Lumír Kulhánek
Praha

"Jako advokát spolupracuji několik let s panem Martinem Nesládkem a během této doby jsem se opakovaně přesvědčil o jeho erudici, preciznosti, korektnosti a důslednosti projevující se jeho perfektními znalostmi práva nemovitostí, včasným zajištěním všech relevantních podkladů, identifikací možných rizik a navržením způsobů jejich eliminace a rovněž důsledným hájením zájmů klienta až do úplného dokončení obchodu."

- JUDr. Josef Petr, advokát
Praha

"Profesionální, ochotný a férový člověk s charizmatem. Komunikace s ním byla velmi pohodová. Mohu vřele doporučit. Vše proběhlo hladce a dopadlo dobře."

- MUDr. Tomáš Gracias
Praha

"Dobrý den, děkuji panu Nesládkovi za profesionální přístup k prodeji našeho bytu. Prodej se i přes stav na realitním trhu v roce 2012 podařilo realizovat v extrémně krátké době, bez slevy a s výbornými podmínkami ohledně uvolnění bytu. Vše proběhlo zcela hladce k naší spokojenosti. S úctou"

- Martin Jirmann
Praha

"Na pana Nesládka jsem se obrátila s prodejem menšího bytu v oblasti Praha 9. V minulosti jsem byla nucena spolupracovat s jinými realitními makléři/makléřkami, což ve mě utvrdilo pocit, že si člověk musí stejně vše hlídat sám. Proto mě velice mile překvapila profesionalita i lidský přístup pana Nesládka, rychlost a plnění řečeného. Doporučuji ho všem ve svém okolí a věřím, že i Vám pomůže řešit Vaši situaci v oblasti nemovitostí. Za mě již jen velké díky!"

- Mgr. Andrea Pánková
Praha

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2020 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena