Byt 3+1 Praha 6 - Dejvice

Byt 3+1 Praha 6

Dejvice

100

UŽITNÁ PLOCHA m²

2

POČET PODLAŽÍ

4

POČET MÍSTNOSTÍ

FOTOGALERIE

Prodej bytu 3+1, 100 m2, Velvarská ulice, Praha - Dejvice

Prodej prostorného bytu s dispozicí 3+1 a celkovou plochou 100 m2. Byt se nachází v prvním patře klasického nízkopodlažního činžovního domu ve velice klidné lokalitě. 

Centrální část bytu tvoří zádveří s prostornou halou. Z ní se vchází do jednotlivých místností. Na jižní straně obývací pokoj a ložnice s výhledem do zahrady ve vnitrobloku, na severní straně kuchyň a pokoj s výhledem do sousedícího parku. Na halu navazuje koupelna s vanou, samostatné wc s umyvadlem a technická místnost s přípojkou na pračku a plynovým kotlem. Kotel slouží k vytápění a ohřevu teplé vody. 
Kuchyň se vstupem na balkon je vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči. Na podlahách klasické parkety a keramická dlažba. Výraznou předností je zachování původních interiérových a architektonických prvků. 

Dům je ve velmi dobrém udržovaném stavu. Od ulice je oddělen předzahrádkou. Vzhledem k malému počtu bytů nabízí velice klidné bydlení. K dispozici malá odpočinková zahrada ve vnitrobloku domu. V suterénu místnost pro uskladnění kol a kočárků.  Přestože se dům nachází nedaleko centrální části Dejvic, je z obou stran obklopen zelení, což výrazným způsobem zvyšuje komfort bydlení.

Stanice metra Dejvická dvě stanice tramvají, tramvajová zastávka Hadovka čtyři minuty od domu. Klidná a příjemná lokalita s vynikající dopravní dostupností.

Těšíme se na vás na prohlídce

POLOHA

CELKOVÁ CENA

14 935 500 Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
MARTIN NESLÁDEK

Martin Nesládek

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2021 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena