Prodej chalupy v Krušných horách

pro zobrazení video prohlídky stiskněte ikonu videa

Chalupa

Kotvina

40

UŽITNÁ PLOCHA m²

1

POČET PODLAŽÍ

615

POZEMEK PLOCHA m²

2

POČET MÍSTNOSTÍ

FOTOGALERIE

Udržovaná chalupa s celkovou výměrou pozemku 615.m2 je obklopená malebnou přírodou Krušných hor a Doupovských hor s výhledem na řeku Ohři.

Samotná dispozice chalupy je tvořená vstupní chodbou, kuchyní s kamny a ložnicí. Je do ní přivedena elektřina z antoníčku na okraji pozemku. Zdrojem vody je nově vybudovaný vodní vrt, na vlastním pozemku s rozvodem vody až k domu. Chalupa je podsklepená a disponuje i podkrovím, které se dá využít k vytvoření další ložnice, případně je možné chalupu v zadní části rozšířit.
Přilehlá, dobře udržovaná zahrádka se vzrostlou zelení je vhodná i pro pěstování vlastního ovoce a zeleniny. Na vybetonovaném nádvoříčku se nachází malá kůlna se suchým WC a prostorem pro nářadí a možností skladovacích prostor. Připravené ohniště i potok se studánkou přispívají ke komfortnímu užívání chalupy.
Příjezdová cesta k chatě vede přes louku jiného majitele, která není aktuálně využívaná a je ponechaná k dispozici místním chatařům za symbolický poplatek.
K dopravě je možné využít i vlakové spojení. Zastávka je cca 300m. Kotvina je malá obec se základní občanskou vybaveností, Klášterec nad Ohří se nachází v dojezdové vzdálenosti 3,5 km a Pernštejn 8 km

Budeme se na Vás těšit osobně na prohlídce

POLOHA

VIDEO PROHLÍDKA

CELKOVÁ CENA

2 475 000 Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
MARTIN NESLÁDEK

Martin Nesládek

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2021 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena