3+kk Praha - Jinonice

Byt 3+kk

Praha - Jinonice

81

UŽITNÁ PLOCHA m²

1

POČET PODLAŽÍ

50

PŘEDZAHRÁDKA PLOCHA m²

3

POČET MÍSTNOSTÍ

FOTOGALERIE

Prodej zajímavého bytu 3+kk 81m2 s terasou 50m2, garážové stání v projektu Botanica K

Moderní technologie, ekologie, stylový design, slunná terasa (50 m2) garážové stání a praktická komora. To vše je součástí příjemného bytu 3+kk 81m2 v ulici Pod stolovou horou na Praze 5 v  Jinonicích
Unikátní novostavba z roku 2018 je oceněná mezinárodním certifikátem BREEAM EXCELLENT a díky řadě ojedinělých stavebních řešení tvoří špičku trvale udržitelných staveb rezidenčního bydlení. 
Hospodaří s tzv. šedou vodou a recykluje použitou vodu z koupelen a umyvadel na splachování toalet, je důkladně zateplená a využívá solární termické kolektory pro předehřev teplé vody. Má tak velmi nízké náklady na provoz. 
Projekt "Botanica K" realizovala společnost SKANSKA a myslela opravdu na všechno. Kolem domu jsou odpočinkové zóny, vzrostlá zeleň, dětské hřiště i centrální náměstíčko. 
Samotný byt disponuje hlavním obývacím prostorem, který je členěný na kuchyňskou, jídelní a odpočinkovou zónu. Prostornou chodbou s možností úložných prostor. Ložnicí s vestavěnou skříní, dětským pokojem. Koupelna s vanou. WC je zvlášť. Všechny pokoje mají přístup na terasu. 
Prakticky bezúdržbová terasa - předzahrádka je pokrytá dubovými pražci a společně s kamennými prvky a zelení dotváří celoročně ideální životní prostor přirozeně spojený s bytem. Ten ocení nejen rodina s dětmi, ale i každý, kdo dnes aktivně využívá home office nebo ti, co potřebují k životu být doma a zároveň i na zahradě.
K bytu náleží garážové stání s nabíjením pro elektromobil.
Lokalita je dobře dostupná do centra, BUS kousek od domu, 1 zastávka na metro Nové Butovice. Občanská vybavenost, ZŠ, MŠ, sportoviště, Galerie Butovice. 
 

Těším se na Vás na prohlídce

POLOHA

CELKOVÁ CENA

12 835 500 Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
MARTIN NESLÁDEK

Martin Nesládek

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2021 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena