3+kk Čakovice

pro zobrazení video prohlídky stiskněte ikonu videa

Byt 3+kk Praha 9

Čakovice

77

UŽITNÁ PLOCHA m²

3

POČET PODLAŽÍ

2018

KOLAUDACE

3

POČET MÍSTNOSTÍ

FOTOGALERIE

Nabízíme nadstandardně technicky vybavený byt 3+kk, 77,57m2 s balkónem a garážovým stáním v novostavbě bytového domu v ulici Bermanova, Praha – Čakovice.

Jednoduché linie a kvalitní  truhlářské zpracování veškerého nábytku, který je součástí prodeje, prolínají celým bytem. Vestavěné skříně, posuvné dveře, kuchyňská linka, manželská postel, televizní stěna i jídelní stůl perfektně ladí k sobě. Celou atmosféru dotváří i led osvětlení nábytku. Byt působí velmi příjemně a světle. Disponuje dostatkem úložných prostor. Okna jsou opatřena venkovními, dálkově ovladatelnými žaluziemi, které zajišťují nejen soukromí, ale také chrání před slunečními paprsky. Nášlapnou plochu tvoří vinylová podlaha. 
Hlavní obývací prostor (31m2) s kuchyňským koutem je orientovaný na JZ a má vstup na balkon (4,4m2) s výhledem na okolní zástavbu a zeleň. Ložnice (13,7m2) s okny na východ. Třetí pokoj (15,4m2) je v současné době využíván jako pracovna. 
Koupelna s vanou a toaletou, prostor pro pračku a sušičku. Vstupní chodba se samostatným WC. Součástí prodeje je i parkovací stání. 
Dobrou dostupnost na metro C - Letňany nebo B - Vysočanká zajišťuje hned několik autobusových linek. Děti jsou dopravovány školním autobusem. Maximální občanská vybavenost v Čakovickém parku a nejbližším okolí. MŠ, ZŠ, gymnázium, hypermarket Globus, Lidl, OC Letňany,  restaurace, venkovní fitness, tenisové a badmintonové kurty. 
Pro relax i aktivní či pasivní odpočinek možné vycházky do okolního zámeckého parku Čakovice, lesoparku Letňany – Kbely- Čakovice, nebo Mratínského potoka.
Lokalita je ideální pro rodiny s dětmi.

Těším se na Vás na prohlídce

POLOHA

VIDEO PROHLÍDKA

CELKOVÁ CENA

6 923 000 Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
MARTIN NESLÁDEK

Martin Nesládek

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2021 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena