Prodej rodinného domu 5+kk s garáží, ul. Květnová, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

pro zobrazení video prohlídky stiskněte ikonu videa

Rodinný dům

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

152

UŽITNÁ PLOCHA m²

2

POČET PODLAŽÍ

392

POZEMEK PLOCHA m²

5

POČET MÍSTNOSTÍ

FOTOGALERIE

Nabízíme novostavbu krajního řadového domu o velikosti 5+kk v ulici Květnová, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

Dům 5+kk o podlahové ploše 152 m2 včetně garáže (19m2). Pozemek o velikosti 392 m2 se západní orientací. Zahrada s kvalitním trávníkem a vzrostlou zelení.
V přední části pozemku se nachází vstupní brána s vjezdem na pozemek. Před domem je vydlážděná plocha zámkovou dlažbou a díky tomu i samostatné stání pro druhý automobil přímo na pozemku.
Dům kolaudovaný v roce 2014 poskytne zázemí pro větší rodinu s dostatkem úložných prostor. V přízemí disponuje prostorným obývacím pokojem s navazující jídelnou a kuchyní, francouzskými okny a vstupem na terasu s markýzou. Je orientovaný na západní stranu s otevřeným schodištěm do patra a krbem. V moderní kuchyni je dostatek prostoru a je vybavena vestavnými spotřebiči. Varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, zabudovaná lednice, a nerezová digestoř. Pod schody je prostor využitý pro menší komoru. Vstupní chodba s vestavnou skříni a toaleta.
V patře jsou 4 ložnice v současné době využívané jako pracovna (18,3 m2) se sprchovým koutem, dětský pokoj (15m2), ložnice (12,7m2) , pokoj pro hosty (9,4m2) a koupelna s vanou. V přízemí je dům vybaven elektrickými venkovními roletami, v patře pak vnitřními žaluziemi. V koupelně vyhřívaná podlaha. Nášlapnou plochu tvoří v přízemí dlažba a v patře plovoucí podlaha.
Dům je vybaven 3okruhovým zabezpečovacím zařízením a je napojen na PCO. Kvalitní internetové připojení formou WiFi.
Vzrostlá, vysázená zahrada poskytuje částečné soukromí od okolních zahrad. Garáž s automatickými vraty. Před domem parkovací stání a vjezdová brána na dálkové ovládání.

Snadná dopravní dostupnost do Prahy, pravidelná autobusová doprava a dálnice D10.
V lokalitě je plná občanská vybavenost: školy, školky, střední školy, umělecká škola, VŠ. Zdravotní služby, kompletní síť ochodů, turistické a cykloturistické stezky, lesy, jezera a sportoviště (golf, tenis, atletický stadion, sportovní haly, fotbalová hřiště).
Příjemné místo pro bydlení

Těším se na Vás na prohlídce

POLOHA

VIDEO PROHLÍDKA

CELKOVÁ CENA

8 200 000 Kč

KONTAKTUJTE MĚ

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě kontaktujte
MARTIN NESLÁDEK

Martin Nesládek

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2021 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena