232

Pozemek m²

122

Podlahová plocha m²

4

Počet místností

100

Určeno pro rodinu %Galerie

Vítejte

planek

Půdorys domu - 1NP

planek

Půdorys domu - 2NP

Novostavba řadového domu o velikosti 4+kk společnosti Cental Group v ulici Liliová, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.
Řadový dům s podlahovou plochou 122 m2 včetně garáže (17m2) a pozemkem 232 m2 je kolaudovaný v roce 2015 a poskytne příjemné zázemí pro rodinu s možnostmi úložných prostor. Zahrada s kvalitním trávníkem, vzrostlou zelení a zahradním domkem.
V přízemí disponuje prostorným obývacím pokojem s navazující jídelní částí a kuchyní, francouzskými okny a vstupem na částečně zastřešenou terasu. Je orientovaný na západní stranu. V moderní kuchyni je dostatek prostoru a je vybavena vestavnými spotřebiči. Varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, zabudovaná lednice, a digestoř. Vstupní chodba s úložnými prostory. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V navazující technické místnosti prostor pro pračku a kondenzační kotel.
V patře jsou 3 pokoje v současné době využívané jako ložnice (15m2) a 2 dětské pokoje (15 a 12 m2), koupelna s rohovou vanou a komora. Nášlapnou plochu tvoří kvalitní plovoucí podlaha a dlažba.
Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením a je napojen na PCO. Internetové připojení formou WiFi. Okna v patře vybavená vnitřními žaluziemi.

Vzrostlá, vysázená zahrada poskytuje částečné soukromí od okolních zahrad. Garáž s automatickými vraty.

Snadná dopravní dostupnost do Prahy, pravidelná autobusová doprava a dálnice D10.
V lokalitě je plná občanská vybavenost: školy, školky, střední školy, umělecká škola, VŠ. Zdravotní služby, kompletní síť ochodů, turistické a cykloturistické stezky, lesy, jezera a sportoviště (golf, tenis, atletický stadion, sportovní haly, fotbalová hřiště).
Příjemné místo pro bydlení.

Další benefity domu můžete poznat osobně.
Teším se na prohlídce.

10 775 000 Kč

Cena

Těšíme se na Vás na prohlídce této výjimečné nemovitosti.

Pro další informace vyplňte kontaktní formulář.

Martin Nesládek

RD 4+kk

Liliová 2505, Brandýs nad Labem

Tel: +420 777 114 302

Email: martin@nesladek.com

© Copyright 2021 Martin Nesládek - All Rights Reserved