Realitní tým

který se o Vás postará

Martin Nesládek
Martin Nesládek

Makléř
Vlastník společnosti

Práce v realitách mě prostě baví. Motivuje mě a neustále žene dopředu. Zkušenosti, které jsem získal mi ukazují, jak důležité je soustředit se nejen na kvalitu, ale především na poctivost, spolehlivost a lidský přístup. Díky moderním technologiím dokážu představit nemovitost v tom nejlepším světle. Ale bez podpory týmu se neobejdu. Při mém pracovním nasazení je důležitý odpočinek, rád trávím čas v přírodě, posilovně, ale především s rodinou. Jsem šťastný, když je kolem mě spokojená rodina i klienti.
Marián Drgo
Marián Drgo

Hypotéční specialista

Hypotéky jsou můj svět, banky a vše kolem financí mě vždycky zajímalo. Vyslechnu Vás a připravím tu nejlepší variantu dle Vašich možností. Máte obavy, co všechno Vás čeká? Budu Vaším rádcem a zároveň parťákem pro celý proces hypotéky. Společně to zvládneme bez starostí.
Markéta Skřivánková
Markéta Skřivánková

back office

V realitách se cítím jako doma. Stala jsem se nepostradatelnou součástí týmu. Dohlížím na jeho každodenní chod a komunikuji s klienty. Věřím v jeho úspěch. Každý den je pro mě něco nové. Mým mottem je: “Žij svůj život a dělej práci, která tě baví a naplňuje.“
Ivy Charlotte Hašková
Ivy Charlotte Hašková

Makléřka
marketingová specialistka

Jsem tu pro Vás, abyste našli snadněji svůj nový domov. Věděli, co kupujete a kdo se o Vás postará. Na sociálních sítích Vám kreativně přibližuji naše nemovitosti a celý realitní tým. Zastihnout mě můžete na prohlídkách nebo jak dokumentuji vše kolem našeho týmu.
Barbora Nesládková
Barbora Nesládková

Personální konzultant

Úspěšnost společnosti a její působení na ostatní jde ruku v ruce s lidmi, kteří se do tohoto procesu zapojí. Proto mi záleží na spokojenosti zákazníka. Zákazníkem v této společnosti se stává každý, který se podílí na našem fungování. Ať již působí vnitřně jako člen našeho týmu nebo zvenčí jako obchodní partner, kterému naše služby pomohou. Pokud potřebujete oporu při jednání, ráda budu ve prospěch obou stran.

Média

podcasty a články

Kontaktujte nás

odpovíme rychle