Realitní tým

který se o Vás postará

Martin Nesládek
Martin Nesládek

Makléř
Vlastník společnosti

Práce v realitách mě prostě baví. Motivuje mě a neustále žene dopředu. Zkušenosti, které jsem získal mi ukazují, jak důležité je soustředit se nejen na kvalitu, ale především na poctivost, spolehlivost a lidský přístup. Díky moderním technologiím dokážu představit nemovitost v tom nejlepším světle. Ale bez podpory týmu se neobejdu. Při mém pracovním nasazení je důležitý odpočinek, rád trávím čas v přírodě, posilovně, ale především s rodinou. Jsem šťastný, když je kolem mě spokojená rodina i klienti.
Marián Drgo
Marián Drgo

Hypotéční specialista

Hypotéky jsou můj svět, banky a vše kolem financí mě vždycky zajímalo. Vyslechnu Vás a připravím tu nejlepší variantu dle Vašich možností. Máte obavy, co všechno Vás čeká? Budu Vaším rádcem a zároveň parťákem pro celý proces hypotéky. Společně to zvládneme bez starostí.
Libor Nedvídek
Libor Nedvídek

Realitní makléř

Realitní činnosti se věnuji od roku 2013. Proniknout do složitosti realitního oboru byla pro mě od počátku velká výzva. Většina lidí vidí z práce realitního makléře pouze špičku pomyslného ledovce, ale brzy jsem pochopil, že tato práce je jako složitá mozaika, ve které má každý úkon své důležité místo. Když se podaří všechny díly správně poskládat, je spokojený klient i makléř. Rád poznávám nové lidi. Navázání komunikace a vytvoření vzájemné důvěry s klientem je to, co mě na této práci těší. S prací se mi podařilo propojit můj velký koníček - fotografování. Potvrdilo se mi, že fotografie nemovitosti v profesionální kvalitě má stejný účinek jako poutavá reklama
Markéta Skřivánková
Markéta Skřivánková

back office

V realitách se cítím jako doma. Stala jsem se nepostradatelnou součástí týmu. Dohlížím na jeho každodenní chod a komunikuji s klienty. Věřím v jeho úspěch. Každý den je pro mě něco nové. Mým mottem je: “Žij svůj život a dělej práci, která tě baví a naplňuje.“
Petr Zatyko
Petr Zatyko

Realitní poradce

V realitním oboru pracuji již přes dvacet let. Za tu dobu se můj pohled na tento obor výrazným způsobem změnil. Neznamená to pro mne pouze prodej nemovitostí. Hlavním cílem je poskytování komplexních služeb a především péče o klienty - průběh obchodu bez zbytečného stresu a nervozity, pravidelná komunikace, poskytnutí všech potřebných informací a vzájemná spolupráce. Za přednost realitní kanceláře nepovažuji perfektní prezentaci nemovitosti, stanovení úspěšné marketingové strategie nebo špičkové právní služby. To by měla být u nás profesionálů naprostá samozřejmost. Předností realitní kanceláře by měla být především dokonalá znalost celé problematiky, schopnost zajistit kromě prodeje i další širokou škálu služeb a provést klienta s maximálně možným komfortem celým obchodním případem. Samozřejmě, že jsem spokojený, pokud se mi podaří kvalitně prodat nemovitost. Ale ještě více mě potěší, pokud mi po mnoha letech zavolá klient, že má opět zájem o spolupráci se mnou. Pak jsem si teprve jistý, že jsem odvedl opravdu kvalitní služby. Pevně věřím, že podobným způsobem budete vnímat spolupráci s námi i Vy.
Barbora Nesládková
Barbora Nesládková

Personální konzultant

Úspěšnost společnosti a její působení na ostatní jde ruku v ruce s lidmi, kteří se do tohoto procesu zapojí. Proto mi záleží na spokojenosti zákazníka. Zákazníkem v této společnosti se stává každý, který se podílí na našem fungování. Ať již působí vnitřně jako člen našeho týmu nebo zvenčí jako obchodní partner, kterému naše služby pomohou. Pokud potřebujete oporu při jednání, ráda budu ve prospěch obou stran.

Kontaktujte nás

odpovíme rychle