Martin Nesládek | MODERNÍ TECHNOLOGIE

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Moderní technologie se staly nezbytným pomocníkem při vytváření kvalitní prezentace

Videoprohlídka

Profesionálně upravená fotografie dokáže vyvolat vlnu emocí a co teprve, když se věci dají do pohybu. Video ovlivňuje emoce kupujícího mnohem víc, než byste čekali. Efektní záběry a vhodně zvolená hudba navodí atmosféru tak, aby vzbudila touhu nemovitost vidět.
Díky videu se snadno odlišíte od ostatních. Video prohlídka je především pastva pro oči a oči mají rády krásné věci. Podbarvení příjemnou hudbou a doplněním popisu, zajímavostmi z místa či okolí získá na atraktivitě.
Je třeba mít stále na paměti, že jde především o nemovitost, nikoli prezentaci makléře nebo majitelů nemovitosti a příliš dlouhé nebo utahané video zájemce spíše odradí.

Dron

Také jste propadli „dronímu šílenství“? Nebo to kolem vás nedávno bzučelo a nevěděli jste, o co jde? Možná to byla kvadrokoptéra neboli čtyřtulka (malý bezpilotní qvadrotor) kterou si dnes může pořídit prakticky kdokoli a létat buď rekreačně, nebo komerčně.
Z ptačí perspektivy vzniknou poutavé záběry nejen nemovitosti, ale také jejího okolí. Jedná se o inovativní metaforu nezaměnitelné prezentace. Nemovitost se tak díky zcela novému pohledu stane mnohem přitažlivější, záběry ze vzduchu ukáží její jedinečný charakter. Používání dronu má však i svá pevná pravidla. A při jeho používání ke komerčním čelům je třeba vlastnit licenci.

Matterport 3D scan - kompletní 360 st. prohlídka

Sken neboli virtuální prohlídka nemovitosti ze všech stran a úhlů. Prostorová prohlídka interiéru a exteriéru při níž se budete cítit tak, jako když se objektem přímo procházíte. Jedná se o moderní a velmi atraktivní formu prezentace objektů. Matterport by měl být součástí každé moderní prezentace.

Naším cílem je při prezentaci nemovitosti využít všechny moderní a technicky dostupné možnosti, které udávají moderní trendy na realitním trhu. Video prohlídky, skeny a virtuální prohlídky připravuje tým profesionálů a v rámci marketingu se využívají napříč realitními servery a sociálními sítěmi tak, aby oslovily co největší okruh potenciálních zájemců a byly co nejatraktivnější.

Chcete i vy využít moderní technologie pro prezentaci vaší nemovitosti?

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2020 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena