1675

Pozemek m²

227

Podlahová plocha m²

5

Počet místností

100

Určeno pro rodinu %Galerie

Vítejte

planek

Půdorys domu - 1NP

planek

Půdorys domu - 2NP

Kompletně zrekonstruovaný, moderními technologiemi vybavený, dokonale promyšlený rodinný dům 5+kk 227m2, na pozemku 1675 m2 Nových Jirnech. Patrový RD s dvougaráží, samostatným domkem pro hosty na rozlehlé, architektonicky upravené zahradě vám poskytne příjemné a praktické zázemí.

Přízemí domu je rozděleno na technickou část a kuchyň s jídelnou. V technické části ( možno i garáži jsou úložné a skladovací prostory, infra sauna, tepelné čerpadlo a veškeré technické věci včetně prostoru pro praní a sušení prádla. Kuchyně je vybavená moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči zn. Siemens. Deska z tvrzeného skla, dotyková vodovodní baterie, chladící box na víno, krbová kamna. Portál, kterým vstoupíte na prostornou terasu a zahradu.

Patro poskytuje zázemí nejen pro relaxaci a odpočinek, ale je zde umístěna i pracovna. 2 dětské pokoje, a ložnice. Hlavní obývací prostor s krbem je velmi příjemně prosvětlený velkoformátovými okny a umožňuje vstup na velký balkón (14m2) orientovaný na jih a s výhledem do zahrady.

Materiály, použité při rekonstrukci jsou kvalitní a nadstandardní (italské stěrky, masivní podlahy, dlažba. Příjemné je i hlasové ovládání (ALEXA/AMAZON) pro osvětlení některých interiérových světel a zahrady.

Architektem navržená zahrada je členěná jak na užitkovou, tak odpočinkovou část s prvky pro děti. Má systém automatického zavlažování a večerního osvětlení. Praktický je také samostatný domek pro hosty s kompletním příslušenstvím využívaný dnes spíše jako herna. Dvougaráž s dálkově ovladatelnými vraty a vstupem do zahrady.

Základní technická data – zateplení 200 mm ISOVER GREYWALL šedý, okna MACEK, 3-izolační sklo. Vstupní hliníkové bezpečnostní dveře bez kliky, s integrovaným Servo pohonem pro otevírání čtečkou otisků prstů (také na domečku). Venkovní žaluzie zn. HELLA. Podlahy v přízemí tvoří dlažby, v patře plovoucí dřevěná podlaha BARLINEK, včetně dřevěných lišt a kročejové izolace. Koupelna a WC mají na stěnách italské stěrky, vyhřívanou podlahu. Dveře jsou od rakouské f. Moderne Bauelemente.

Tepelné čerpadlo voda/vzduch včetně měření a regulace zn. Siemens. Dům je dále vybavený alarmem od f.PARADOX na 3 sekce. Fotovoltaický systém 9,6KWp, včetně batery boxu 10kW. - zavlažování kompletní tryskové a kapkové od firmy CLEBER, řídící jednotka Gardena. Na terase je 5m hluboká studna (vyčištěná, funkční, desinfikovaná), včetně čerpadel pro přečerpávání vody na zavlažování. Další technické informace vám rádi poskytneme na vyžádání.

Obec Jirny se nachází 7 km od hranice Prahy exit 8 dálnice D11 a disponuje dobrou občanskou vybaveností a dostatkem prostoru pro sport a relaxaci.

Další benefity domu můžete poznat osobně.
Teším se na prohlídce.

Mobirise

Standardy

  • Designové a kvalitní vybavení
  • Tepelné čerpadlo
  • Venkovní rolety
  • Fotovoltaický systém
  • Bezpečnostní dveře s čtečkou otisků prstů
  • Alarm Paradox
  • Samozavlažovací systém
Více o standardech

20 775 000 Kč

Cena

Těšíme se na Vás na prohlídce této výjimečné nemovitosti.

Pro další informace vyplňte kontaktní formulář.

Martin Nesládek

RD 5+kk

Hlavní 203, Jirny

Tel: +420 777 114 302

Email: martin@nesladek.com

© Copyright 2021 Martin Nesládek - All Rights Reserved