Martin Nesládek | Homestaging

HOME STAGING

Home Staging. Tato moderní a užitečná služba je významným pomocníkem při prodeji i pronájmu nemovitosti. Jejím hlavním cílem je zvýraznit klady nemovitosti tak, aby vypadala co nejatraktivněji a oslovila co největší počet potenciálních zájemců o koupi za nejvyšší možnou cenu a v nejkratším možném čase.Profesionální Home Stager připraví interiér Vaší nemovitosti tak, aby klienti měli možnost vidět jaký prostor se jim nabízí. A zároveň si byli schopni během prohlídky představit, jak by právě oni mohli tyto prostory využít.Home Staging je úspěšný, prodává. Kupujícím dává možnost vidět nabízený prostor takový, jaký opravdu je. Bez rušivých elementů jako jsou např. osobní věci, rodinné fotografie, či hračky dětí. Jde především o sladění barevných schémat a doplňků. Uspořádání nábytku a osvětlení. 

Nemovitosti po úpravě Homestagera se prodávají o 10% dráž a rychlost prodeje se zvyšuje až o 75%

Chcete prodat za vyšší cenu? Využijte služeb Homestagera3 kroky k úspěšnému prodeji

1. POSOUZENÍ INTERIÉRU

Ať už prodáváte nemovitost v samém srdci Prahy nebo na Periferii, Home staging se hodí všude. Naši designéři ho mají v malíčku a dokáží dát vaší nemovitosti novou tvář. Podtrhnout klady a potlačit zápory. Přirovnejme to třeba k prvnímu rande ženy. Ta se také snaží, aby udělala co nejlepší první dojem. Zajde na kosmetiku, ke kadeřníkovi a koupí si nové šaty. A první dojem prodává.

2. RYCHLÁ PŘÍPRAVA

Úpravu zařízené nemovitosti jsme schopni zvládnout (samozřejmě dle velikosti) během 2 až 6 hodin. Odstraníme přebytečné a osobní věci, upravíme polohu nábytku, naaranžujeme bytové doplňky. Nezařízený interiér zařídíme – zapůjčíme a přivezeme potřebné vybavení.

3. PROFESIONÁLNÍ FOTO

„ jedna fotka řekne víc než tisíc slov“ Profesionální fotograf Home staging ještě zúročí. Přesně ví, co je potřeba, jaké světlo využít a z kterého úhlu je nejlepší fotit, tak aby Vaši nemovitost rozzářil. Výsledné fotografie stojí za to a klidně by mohly být i na titulní straně bytových či designových magazínů.Máte zájem o Homestaging?

Kdy použít Homestaging?

  1. Když chcete prodat rychle
  2. Když chcete mít výši prodejní ceny nad ostatními
  3. Když chcete vystoupit z davu
  4. Když nechcete smlouvat o ceně s potenciálními kupci
  5. Když chcete udělat skvělý první dojem
  6. Když home staging nemáte a dlouho se nedaří prodat

Provozovatelem Realitní kanceláře nesladek.com je společnost MN Advisory s.r.o.,
IČ 06458165 DIČ CZ06458165, Se sídlem Jandova 10/3, 190 00 Praha 9.
Řádný člen ARK
Logo ARK

© Copyright 2020 Martin Nesládek - Všechna práva vyhrazena